Hakkımızda

Dent LaraCity ağız ve diş sağlığı konusunda kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden bir diş kliniğidir. 2021 yılında Antalya'da yeni kliniğini açarak faaliyetlerine başlayan kurum, diş hekimliği sektöründeki en yenilikçi ve modern hizmet anlayışını hastalarına sunmaktadır.

Ağız ve diş sağlığında önce Antalya'da sonra da dünyada markalaşma misyonunu benimseyen kurum, kusursuz hizmet anlayışını yurt dışına da taşımayı misyon olarak edinmiştir.

Vizyon ve misyonu çerçevesinde gelişen dünyaya uyum sağlamanın önemini bilen bir kurum olan Dent LaraCity, bu doğrultuda en modern teknolojilerle donatılmış donanıma ve en yenilikçi tedavilere sahiptir.

Dent LaraCity Antalya Dent LaraCity Dent LaraCity Antalya

Antalya ve Türkiye genelinde dinamik yapısı ve başarısı ile adından söz ettiren Dent LaraCity, vizyonunu tüm ağız ve diş sağlığı sektörüne yayarak sektördeki kalite ve hizmet standartlarını yükseltmek için faaliyetlerine devam etmektedir. Duyarlılık ve uzmanlık gerektiren bir alan olan ağız ve diş sağlığı alanında hizmet veren Dent LaraCity, uzman hekimleri ile gerçekleştirdiği tedavilerde hasta sağlığı ve memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

1. Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi

2. Oral ve Maksillofasiyal Radyoloji

3. Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti)

4. Kök ve Kanal Tedavisi(Endodonti)

5. Ortodonti

6. Dişeti Hastalıkları ( Periodontoloji)

7. Protez Diş Hekimliği (Diş Protezleri)

8. Restoratif Diş Hekimliği (Estetik Diş Hekimliği)

Diş Hekimi Ahmet Erdoğan yönetiminde uzman hekimleri ile hizmet veren klinik, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile implant, gülüş tasarımı, zirkonya ve diş kaplama alanlarında memnun hastaları ile yeni dostluklar için Antalya'da faaliyetlerine devam etmektedir.

Dent LaraCity sahip olduğu Sağlık Turizmi Yetki Belgesi ile Türk Sağlık Turizmine katma değer sağlamayı hedeflemektedir. Dünyanın farklı destinasyonlarına birçok ağız ve diş sağlığı hizmeti veren Dent LaraCity, yurt içinde ve yurt dışında Türk sağlık turizminin önemli bir temsilcisi olarak kendisini konumlandırmaktadır.

DENT LARACITY

Hekimler ve Asistanlar

Sertifikalar

Dent Laracity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Anlaşmalı Kurumlar

Dent Laracity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Dent Laracity ile Doğal Gülüşler

Hastalarımızın gülümsemelerini görmekten çok mutluyuz!